Adelmas
Pirkko Tusa Somero 
040 5435895 
pirkko_tusa@yahoo.co 
Caa-Allepo 
Sanna Tuovinen 
Voikkaa 
040 5069 618 caaallepo@gmail.com Kotisivut
Caniom's
Jaana Honkanen & 
Saija Hakanen
Vantaa
040 5251 035/Jaana 
045 8929 339/Saija
kennelcanioms@gmail.com
Claybay's
Päivi Räsänen
Mikkeli
050 5752 892
paivi.st.rasanen@gmail.com
Ensiaskeleen 
Nanna Saarinen 
Vantaa 
045 8507 049 ensiaskeleen.aht@gmail.com 
Fairytale Kingdom
Milanda Kujanpää
Lempäälä 
040 7738 016 satuvaltakunta.milanda@gmail.com 
Furlesskiss
Iiris Liimatta
Joensuu
iiris.liimatta@hotmail.com
Fuzzy Pepper 
Katja Meriläinen 
Oulu 
044 555 6405 katja.m.merilainen@gmail.com 
Haaveiden 
Minna Rasila & 
Martta Vesa 
Espoo & Hämeenlinna 
040 5536 774/Minna & 
0400 671 987/Martta 
minna.rasila@heuristica.fi / 
martta.vesa@gmail.com 


Maahisen 
Outi Pikkarainen 
Espoo 
050-5666162 (iltaisin) 
pikkarainenouti@gmail.com
Midelis 
Mia Sallinen 
Akaa 
aht@midelis.fi 
Nude N' Rude's 
Hanna Kangas 
Seinäjoki 
040 5385 186 nudenrudes@gmail.com 
Sarantais 
Sari Ruotsalainen 
Ylöjärvi 
040 8485 678 sari_ruotsalainen@elisanet.fi 
Tulimaan 
Sini Okko 
Turku 
050 5161 978 tulimaan@gmail.com Kotisivut

Seuraa meitä

Copyright (c)2022, All Rights Reserved.
Osumalaskuri: 799680
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä verkkosivujen toiminnan parantamiseksi. Voit estää evästeiden käytön oman selaimesi asetuksissa. Käyttäessäsi verkkosivujamme hyväksyt myös evästeiden käytön.
Evästeiden tiedot
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä verkkosivujen toiminnan parantamiseksi. Voit estää evästeiden käytön oman selaimesi asetuksissa. Käyttäessäsi verkkosivujamme hyväksyt myös evästeiden käytön.
OK, ymmärrän